PAKIET POWITALNY


 

Dołącz do nas i odbierz Pakiet Powitalny zawierający narzędzia i rozwiązania pomagające w lepszym prowadzeniu marketingu i zarządzaniu firmą.

 

Nasi Partnerzy - Twoje korzyści!

 

Reklamuj się w najskuteczniejszym systemie reklamowym na świecie. Docieraj do swojej grupy docelowej w wyszukiwarce Google, na wybranych portalach branżowych lub do tych osób, które odwiedziły już Twoją stronę internetową. Kontroluj swoje wydatki i cele wydając tyle, ile maksymalnie jesteś skłonny zapłacić. Ktoś teraz szuka Twojej oferty. Pomóż mu się znaleźć!

 


 

 

Wykorzystaj pełnię możliwości Email Marketingu. Zautomatyzuj działania, buduj bazę odbiorców, twórz ładne i skuteczne maile oraz zarządzaj wszystkim z jednego miejsca - Twojego konta na Freshmail - polskiej platformy do Email Marketingu.

 


 

 

Zarządzaj prowadzeniem firmy i księgowości na jednej platformie. Nie wiesz jak rozliczyć delegację lub inne dokumenty księgowe? Skorzystaj z porady eksperta! Wystawiaj faktury, wysyłaj deklaracje podatku do US, wylicz składkę ZUS oraz zorganizuj procesy wewnątrz firmy.

 


 

 

Zbudujmy nową stronę, która będzie dostosowana do Twoich celów oraz wymogów na rynku. Dzięki polskiemu systemowi do zarządzania treścią (CMS) z funkcją kreatora "drap&drop" będziesz w stanie kontrolować każdy element na stronie mogąc ją tworzyć każdego dnia zgodnie z Twoimi pomysłami.

 


 

 

Potrzebujesz nowych treści na stronę internetową, posta lub bloga? Możesz zlecić to zawodowcom oraz promować na wielu portalach. Przyciągnij uwagę swoich klientów ciekawymi artykułami i buduj pozycję eksperta w branży.

 


 

 

Co powiesz na możliwość kontaktu telefonicznego z osobami odwiedzającymi Twoją stronę w ciągu zaledwie 24 sekund? Dzięki Leadfinder Twoja strona będzie miała taką możliwość, a Twoi klienci szybko otrzymają tą odpowiedź, po którą przybyli na Twoją stronę.

 


 

 

Szukasz wartościowej wiedzy w obszarze marketingu internetowego? Zaprenumeruj najlepszą pozycję na rynku i dowiedz się co w trawie piszczy. Jeżeli zależy Ci na byciu na bieżąco w działaniach marketingowych, to jest to obowiązkowa pozycja dla Ciebie i Twojej firmy.

 


 

 

Jeżeli zaś zależy Ci na poprawieniu wyników sprzedaży, chcesz poznać sekrety skutecznej obsługi klienta oraz podnieść efektywność w dziale sprzedaży poprzez motywację i skuteczne techniki, to prenumerata magazynu Nowa Sprzedaż jest tym czego szukasz.

 


 

Monitoring pozycji swojej strony i konkurencji jest czynnikiem, który często może przyczynić się do bardziej znikliwej analizy działań marketingowych oraz ustaleniu celu pozycjonowania strony internetowej (SEO). Z kolei jeżeli zlecasz takie działania firmie zewnętrznej, to sprawdzaj czy ich wyniki pokrywają się z ogólnodostępnym narzędziem monitoringu stron www.

 


 

Podbijaj social media! Publikuj, rozmawiaj, analizuj i optymalizuj swoje działania w mediach społecznościowych. NapoleonCat to polska platforma do zarządzania mediami społecznościowymi. Z jednego miejsca jesteś w stanie prowadzić działania na swoim profilu na Facebooku, Instagramie lub Twitterze. Prócz tego, że możesz planować działania z góry, to dodatkowo będziesz w stanie podzielić pracę, monitorować konkurencję, a wszelkie alerty i powiadomienia możesz otrzymywać automatycznie na maila lub jako SMS. Jak tu nie przygarnąć takiego kotka do firmy?

 


 

Stale powiększamy grono naszych Partnerów z myślą o korzyściach dla naszych klientów. Zostaw nam swojego emaila zapisując się na listę newslettera i wyczekuj kolejnych ofert oraz dawki marketingu.

tel. 798-494-699

Nasi Partnerzy, Twoja Moc! 

 

Zostaw nam swojego maila, potwierdź zapis i otrzymaj bezpłatnie Pakiet Spectrum!

Wszelkie prawa zastrzeżone. SPECTRUM MARKETING © 2016 Polityka prywatności dostępna tutaj

 

kamil@spectrum-marketing.pl

+48 798-494-699

Imię
Twój e-mail
ZAPISUJĘ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISUJĘ SIĘ
ZAPISUJĘ SIĘ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPIS NA NEWSLETTER

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZOSTAW NAM SWOJEGO MAILA.

BEZ SPAMU. BEZ PRZYMUSU. ZA TO Z DAWKĄ MARKETINGU I INDYWIDUALNYCH PROPOZYCJI PRZYGOTOWANYCH TYLKO DLA NASZYCH SUBSKRYBENTÓW.