CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZOSTAW NAM SWOJEGO MAILA.

BEZ SPAMU. BEZ PRZYMUSU. ZA TO Z DAWKĄ MARKETINGU I INDYWIDUALNYCH PROPOZYCJI PRZYGOTOWANYCH TYLKO DLA NASZYCH SUBSKRYBENTÓW.

ZAPIS NA NEWSLETTER

Imię
Twój e-mail
ZAPISUJĘ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISUJĘ SIĘ
ZAPISUJĘ SIĘ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

+48 798-494-699

kamil@spectrum-marketing.pl

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. SPECTRUM MARKETING © 2016 Polityka prywatności dostępna tutaj

Nasi Partnerzy, Twoja Moc! 

 

Zostaw nam swojego maila, potwierdź zapis i otrzymaj bezpłatnie Pakiet Spectrum!

tel. 798-494-699

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

PAKIET

SPEED-UP

 

DLA TYCH, KTÓRZY SZUKAJĄ

SKUTECZNEJ REKLAMY W INTERNECIE

PAKIET

GROW-UP

 

DLA TYCH, KTÓRZY PLANUJĄ

ROZWINĄĆ BIZNES

W INTERNECIE WYKORZYSTUJĄC MOC MARKETINGU

PAKIET

START-UP

 

DLA TYCH, KTÓRZY WKRACZAJĄ
NA RYNEK LUB MAJĄ
ZAMIAR OTWORZYĆ
WŁASNĄ FIRMĘ

W zależności od tego, w którym miejscu jesteś Ty i Twoja firma (lub koncepcja Twojego biznesu), masz różne potrzeby związane z marketingiem internetowym. Mamy tego świadomość i jednocześnie wiemy, że najważniejsze jest strategiczne i spójne rozwiązanie Twojego problemu. Dlatego Nasze pakiety są dostosowane do tych realiów.

 

Jeżeli planujesz dopiero założyć firmę lub starasz się o dofinansowanie do działalności gospodarczej, to propozycja START-UP będzie idealnym rozpoczęciem współpracy. Z nami stworzysz własną firmową stronę internetową, założysz profesjonalny profil na Facebook'u oraz w mediach społecznościowych dopasowanych do Twojej branży, pojawisz się w mapach Google, aby klienci łatwo do Ciebie trafili, a także będziesz mógł rozpocząć reklamę Google Adwords i Facebook, aby klienci trafili bezpośrednio do Ciebie, a nie do Twojej konkurencji.

 

Kiedy zaś Twoja firma już istnieje na rynku, ale chcesz rozwinąć ją w Internecie, tak aby klienci sami do Ciebie dotarli różnymi kanałami, to rozwiązanie GROW-UP jest tym czego szukasz. Prócz reklamy i pozyskania potencjalnego klienta, bardzo ważna jest także komunikacja z nim. Wykreujemy Twoją firmę w sieci prowadząc profile w mediach społecznościowych oraz wykorzystując pełną moc przerobową Google Adwords i precyzyjnie dotarzemy do grupy docelowej na Facebook'u, a to wszystko połączymy z Email Marketingiem, aby łatwiej, taniej i bezpośrednio komunikować się z zainteresowanymi osobami.

 

Z kolei, kiedy wykorzystujesz już marketing internetowy w swojej firmie, ale jest on niekompletny lub szwankuje, to zapoznaj się z Naszą propozycją SPEED-UP. Korzystałeś już z Google Adwords? Walczyłeś z reklamą na Facebooku? Próbowałeś wysyłać maile, ale skutki nie były najlepsze? Wszystkie działania dotąd nie przyniosły spodziewanego rezultatu? Przekonaj się jak możesz połączyć te kanały w jeden kolektyw, tak aby wydawać mniej, a jednocześnie maksymalizować wyniki.

SPECTRUM MOŻLIWOŚCI

W ZALEŻNOŚCI OD TEGO, W KTÓRYM MIEJSCU JESTEŚ TY I TWÓJ BIZNES