WKRACZASZ DOPIERO NA RYNEK LUB MASZ ZAMIAR OTWORZYĆ WŁASNY BIZNES?

EKSTRA! JESTEŚMY Z TOBĄ!

 

SPECTRUM

START-UP

 

 

 

Świetnie! Pomysł na własny biznes, to najważniejszy krok do tego, aby go wprowadzić w życie. Jeżeli do tego dojdzie potrzeba rynku i pasja, to wydaje się, że sukces jest murowany. Niekoniecznie tak jest... Z nami będzie Ci łatwiej i skuteczniej.

 

Wielu przedsiębiorców traci na tym, że nie mają wiedzy i świadomości działania w internecie. Nie wiedzą ile daje obecność firmy w wyszukiwarce Google lub na portalach społecznościowych. Często nie znają możliwości reklamy i docierania ze swoją ofertą do precyzyjnej grupy docelowej swoich idealnych, wręcz modelowych klientów, którzy często szukają takiej firmy, usług lub produktów, jednak nie potrafią ich znaleźć. Prócz tego, tacy przedsiębiorcy zakładają, że reklama w internecie musi być droga i nie stać ich na to. 

Nikt, nikogo, nigdy nie zmusi do wydania pieniędzy na coś do czego nie jest przekonany. Jednak znajomość narzędzi reklamy i marketingu daje z pewnością przewagę na rynku i umożliwia rozwój każdej firmie. Kiedy dobierzemy odpowiednio strategię i budżety, nie będziemy musieli przejmować się konkurencją, gdyż to inne firmy będą oglądać nasze plecy.

 

 

 

ILE KOSZTUJE PAKIET SPECTRUM START-UP?

 

od 3999 ZŁ NETTO

 

ZA PEŁEN KOMPLEKSOWY PAKIET OBECNOŚCI TWOJEJ FIRMY W INTERNECIE

ODKRYJ CO WCHODZI W SKŁAD

PAKIETU SPECTRUM START-UP?

Imię i nazwisko | Nazwa firmy
Twój e-mail
Telefon
Preferowany termin konsultacji
Dodatkowe informacje
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spektrum Kamil Hatko ul. Zgrzebnioka 18/16, 41-717 Ruda Śląska (NIP, REGON) zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach marketingowych obejmujące przesyłanie informacji drogą telefoniczną lub pocztową. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Spektrum Kamil Hatko ul. Zgrzebnioka 18/16, 41-717 Ruda Śląska (NIP, REGON) zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).Zawsze będę mógł zrezygnować ze subskrypcji.
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (pełna formuła)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (pełna formuła)

ODPOWIADA CI NASZA PROPOZYCJA? UMÓWMY SIĘ, ABY POROZMAWIAĆ O SZCZEGÓŁACH REALIZACJI!

JEŻELI MASZ PYTANIA I CZAS ŻEBY O TYM TERAZ POROZMAWIAĆ, ZADZWOŃ:

+48798494699

tel. 798-494-699

Nasi Partnerzy, Twoja Moc! 

 

Zostaw nam swojego maila, potwierdź zapis i otrzymaj bezpłatnie Pakiet Spectrum!

Wszelkie prawa zastrzeżone. SPECTRUM MARKETING © 2016 Polityka prywatności dostępna tutaj

 

kamil@spectrum-marketing.pl

+48 798-494-699

Imię
Twój e-mail
ZAPISUJĘ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISUJĘ SIĘ
ZAPISUJĘ SIĘ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPIS NA NEWSLETTER

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZOSTAW NAM SWOJEGO MAILA.

BEZ SPAMU. BEZ PRZYMUSU. ZA TO Z DAWKĄ MARKETINGU I INDYWIDUALNYCH PROPOZYCJI PRZYGOTOWANYCH TYLKO DLA NASZYCH SUBSKRYBENTÓW.