CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZOSTAW NAM SWOJEGO MAILA.

BEZ SPAMU. BEZ PRZYMUSU. ZA TO Z DAWKĄ MARKETINGU I INDYWIDUALNYCH PROPOZYCJI PRZYGOTOWANYCH TYLKO DLA NASZYCH SUBSKRYBENTÓW.

ZAPIS NA NEWSLETTER

Imię
Twój e-mail
ZAPISUJĘ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISUJĘ SIĘ
ZAPISUJĘ SIĘ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

+48 798-494-699

kamil@spectrum-marketing.pl

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. SPECTRUM MARKETING © 2016 Polityka prywatności dostępna tutaj

Nasi Partnerzy, Twoja Moc! 

 

Zostaw nam swojego maila, potwierdź zapis i otrzymaj bezpłatnie Pakiet Spectrum!

tel. 798-494-699

ODKRYJ, CO WCHODZI W SKŁAD

PAKIETU SPECTRUM SPEED-UP?

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych (pełna formuła)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (pełna formuła)

+48798494699

JEŻELI MASZ PYTANIA I CZAS ŻEBY O TYM TERAZ POROZMAWIAĆ, ZADZWOŃ:

ODPOWIADA CI NASZA PROPOZYCJA? UMÓWMY SIĘ, ABY POROZMAWIAĆ O SZCZEGÓŁACH REALIZACJI!

Imię i nazwisko | Nazwa firmy
Twój e-mail
Telefon
Dodatkowe informacje
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spektrum Kamil Hatko ul. Zgrzebnioka 18/16, 41-717 Ruda Śląska (NIP, REGON) zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach marketingowych obejmujące przesyłanie informacji drogą telefoniczną lub pocztową. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Spektrum Kamil Hatko ul. Zgrzebnioka 18/16, 41-717 Ruda Śląska (NIP, REGON) zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).Zawsze będę mógł zrezygnować ze subskrypcji.
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

WYKORZYSTUJESZ JUŻ INTERNET W SWOIM BIZNESIE?

ZAGRAJMY W JEDNEJ DRUŻYNIE!

 

SPECTRUM

SPEED-UP

 

 

W przypadku, kiedy Twoja firma działa już w obszarze internetu, to zawsze jest szansa, że może wykorzystywać go skuteczniej. Jeżeli interesuje Cię porównanie rezultatów działań, kiedy zlecisz je specjalistom, to umówmy się na spotkanie i porozmawiajmy o szczegółach współpracy.

 

Być może chcesz poszerzyć swoje dotychczasowe działania marketingowe o inne elementy. Zauważ, że oferowane przez nas usługi w Pakiecie Spectrum SPEED-UP nie są przypadkowe. Każde narzędzie zazębia się z innym i całościowo tworzy spójne koło napędzające działania marketingu internetowego w Twojej firmie.

Jeżeli do tej pory nie korzystałeś z reklamy internetowej lub wykorzystywałeś jedynie jeden kanał, to sprawdź jaki współczynnik zwrotu będzie miało dla Ciebie poszerzenie marketingu o wielokanałową reklamę online.

 

 

Skuteczność reklamy internetowej i jej wyższość nad reklamą offline (tradycyjną w gazetach, tv, radio) można zobrazować następującym przykładem: 

 

Wyobraź sobie, że Twoja oferta jest umieszczona na ulotkach, czyli w tradycyjny sposób. Przygotowujesz ich np. 1000 szt. W "tradycyjnym marketingu" (offline), który często doświadczamy na targach branżowych lub na ulicach, Twoje ulotki z reguły trafiają do przypadkowym osób np. w centrum miasta lub w okolicach galerii handlowych. Być może część z nich będzie zainteresowanych Twoją ofertą, jednak możemy przyznać, że efekt jest dość przypadkowy. W dodatku musiałeś ponieść koszt przygotowania ulotki oraz jej druku w ilości 1000 szt.

Pomyśl teraz, że te same informacje o Twojej ofercie lądują na stoliku, zainteresowane osoby wiedzą, gdzie jest ten stolik i same podchodzą do niego aby zapoznać się z ofertą. Dodaj do tego, że stolik znajduje się w miejscu, gdzie jest wiele takich osób szukających Twojej oferty. To nie wszystko. Wyobraź sobie jeszcze, że płacisz tylko za to, kiedy ktoś podejdzie i zapozna się z ofertą. Z kolei dzięki analityce całego procesu reklamy, bez przerwy masz pełną kontrolę nad całą sytuacją (wiesz ile osób było zainteresowanych i czym konkretnie). 

Tym właśnie miejscem jest internet, a metodą takiego pozyskiwania klientów jest reklama internetowa. Brzmi sensownie?

 

Wiemy, że nie jesteś tutaj przypadkiem. Poszukujesz ciągłych możliwość rozwoju swojego biznesu, a my je proponujemy dla każdego indywidualnie. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, co jeszcze można zrobić aby podnieść prestiż Twojej firmy i pozyskać nowych klientów.

 

 

ILE KOSZTUJE PAKIET SPECTRUM SPEED-UP?

 

od 699 ZŁ NETTO

30 dni obsługi kampanii reklamowych