Połącz siłę wielu możliwości w jednej usłudze marketingowej. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie (z)robić:

STRONY

INTERNETOWE

+ MOBILE

GOOGLE ADWORDS

 

SZYBKIE DOTARCIE DO TWOJEJ GRUPY DOCELOWEJ

CO ZYSKUJESZ?

ZLECAJĄC NAM KAMPANIĘ GOOGLE ADWORDS

Jeżeli jesteś na etapie poszukiwania kogoś, kto wykona dla Ciebie skuteczną kampanię Google Adwords, rozumiejąc jej specyfikę i potrzeby, to dobrze trafiłeś.

 

Niemniej abyśmy mogli dobrze poznać kierunek działań, potrzebujemy BRIEF'u, czyli konkretnych informacji określających cele, potrzeby i preferencje Twojego zlecenia.

 

Pomóż nam poznać Twoje potrzeby, wypełniając poniższy formularz:

JAK WYGLĄDA CAŁY PRZEBIEG WSPÓŁPRACY

PRZY REALIZACJI KAMPANII ADWORDS?

 

1. Określamy budżet, cel kampanii oraz grupę docelową, czyli co, komu i za ile promujemy, aby doprecyzować ustawienia kampanii.

 

2. Zgodnie z ustaleniami przygotowujemy plannery kampanii w oparciu o ostatnie 12 miesięcy. Gotowe plannery wysyłamy Ci na maila w celu weryfikacji słów kluczowych oraz miejsc docelowych.

 

3. Ustalamy ostatecznie typy kampanii oraz wystawiamy FV na prowizję minimalną (200 zł netto za 30 dni) oraz opcjonalnie na wykonanie zestawów bannerów (250 zł netto/zestaw 15 szt.).

 

4. Czekając na płatność zabieramy się do pracy i ustawiamy kampanie, po czym przesyłamy Ci na maila specyfikację kampanii do akceptacji. Ty w międzyczasie wpłacasz wybrany przez siebie budżet na Twoje konto Adwords i dajesz nam zielone światło ze startem kampanii.

 

5. Po 30 dniach sprawdzamy łączne wydatki na Twoim koncie i liczymy prowizję w wysokości 15%. Jeżeli okaże się, że jest wyższa niż 200 zł, to różnicę dopłacasz do kolejnej FV, jeżeli jest niższa, to opłaciłeś ją już na początku.

 

To wszystko. Ruszajmy! :)

 

 

JEŻELI DOTĄD ADWORDS BYŁO CI OBCE LUB CHCESZ PRZETESTOWAĆ PIERWSZĄ KAMPANIĘ NA SWOIM KONCIE, TO ZGŁOŚ SIĘ TERAZ I OTRZYMAJ 250 PLN GRATIS NA WYDATKI!*

Warunkiem jest nowe konto Google Adwords oraz wydanie min. 100 zł w ciągu 30 dni

 

Kampanie reklamowe Google Adwords, to obecnie najbardziej popularny i najskuteczniejszy sposób reklamy w Internecie. Jest duże prawdopodobieństwo, że nie jest Ci obcy ten rodzaj reklamy, a już na 100% byłeś odbiorcą takiej reklamy w sieci! Szukasz czegoś i wpisujesz to w wyszukiwarce Google - widzisz w pierwszej kolejności wyniki reklamy Google Adwords. Odwiedzasz interesujące Cię portale z branży i widzisz tam emitowane reklamy graficzne. Przeglądasz ofertę Twojego ulubionego sklepu z odzieżą i po jego opuszczeniu znów widzisz ich reklamy. To wszystko zasługa reklam Google Adwords. 

 

10 powodów, dla których jest to reklama dla Ciebie:

 

  1. W bardzo krótkim czasie docierasz do swojej grupy docelowej.

  2. Masz stałą kontrolę nad wydatkami jakie planujesz zainwestować w reklamę.

  3. Możesz monitorować skutki kampanii reklamowych 24h.

  4. Masz podgląd, które usługi lub produkty cieszą się największym zainteresowaniem.

  5. Możesz określić ile jest dla Ciebie maksymalnie wart nowy użytkownik trafiający na Twoją stronę internetową.

  6. Nie wiążesz się żadną terminową umową, działasz wtedy kiedy potrzebujesz.

  7. Możesz dotrzeć zarówno do osób, które jeszcze nie znają Twojej firmy, jak i do tych, którzy odwiedzili już Twoją stronę www.

  8. W zależności od celu biznesowego możesz wybrać odpowiedni rodzaj kampanii reklamowej.

  9. Jeżeli ktoś widząc Twoją reklamę, nie jest nią zainteresowany, to nic Cię to nie kosztuje - płacisz tylko w momencie interakcji użytkownika z Twoją reklamą.

  10. Możesz działać na dowolnym obszarze (w określonym promieniu od firmy, w mieście, regionie lub dowolnym miejscu na świecie) i w dowolnych godzinach (wtedy kiedy Twoja firma jest czynna lub wtedy kiedy najczęściej w Internecie są Twoi potencjalni klienci).

 

W zależności od rodzaju Twojego biznesu oraz celów, które zamierzasz zrealizować, Google Adwords posiada kilka typów kampanii, które możemy odpowiednio dobrać to Twoich potrzeb. Oto te najważniejsze, które realizujemy:

SIEĆ WYSZUKIWANIA

(SEARCH)

 

Reklama wyświetlana jest grupie docelowej po wpisaniu w wyszukiwarce Google ustalonych słów kluczowych (keywords). Koszt naliczany jest za kliknięcie w link reklamy i przejście na stronę docelową.

SIEĆ REKLAMOWA

(DISPLAY)

 

Reklama wyświetlana jest na wybranych portalach branżowych odwiedzanych przez Twoją grupę docelową. Koszt naliczany jest za kliknięcie w banner reklamowy i przejście na stronę docelową.

REMARKETING

(REKLAMA ŚLEDZĄCA)

Reklama ta jest wyświetlana użytkownikom, którzy odwiedzili wcześniej Twoją stronę lub mają cechy takich osób. Koszt naliczany jest za kliknięcie w link lub banner reklamowy i przejście  ponownie na Twoją stronę docelową.

tel. 798-494-699

Nasi Partnerzy, Twoja Moc! 

 

Zostaw nam swojego maila, potwierdź zapis i otrzymaj bezpłatnie Pakiet Spectrum!

Wszelkie prawa zastrzeżone. SPECTRUM MARKETING © 2016 Polityka prywatności dostępna tutaj

 

kamil@spectrum-marketing.pl

+48 798-494-699

Imię
Twój e-mail
ZAPISUJĘ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISUJĘ SIĘ
ZAPISUJĘ SIĘ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPIS NA NEWSLETTER

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZOSTAW NAM SWOJEGO MAILA.

BEZ SPAMU. BEZ PRZYMUSU. ZA TO Z DAWKĄ MARKETINGU I INDYWIDUALNYCH PROPOZYCJI PRZYGOTOWANYCH TYLKO DLA NASZYCH SUBSKRYBENTÓW.