Połącz siłę wielu możliwości w jednej usłudze marketingowej. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie (z)robić:

STRONY

INTERNETOWE

RWD

STRONY INTERNETOWE

 

SUKCES W TRZECH KROKACH: 

 

1. PROSTOTA 

2. UŻYTECZNOŚĆ

3. REALIZACJA CELU

CO ZYSKUJESZ?

ZLECAJĄC NAM STRONĘ INTERNETOWĄ

BRIEF


Jeżeli jesteś na etapie poszukiwania kogoś, kto wykona dla Ciebie stronę internetową Twojej firmy, rozumiejąc jej specyfikę i potrzeby, to dobrze trafiłeś.

 

Niemniej abyśmy mogli dobrze poznać kierunek działań, potrzebujemy BRIEF'u, czyli konkretnych informacji określających cele, potrzeby i preferencje Twojego zlecenia. Gdyby jednak okazało się, że nie damy rady sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom, to postaramy się znaleźć Ci kogoś, kto da radę i podejmie się wyzwania :)

 

Pomóż nam poznać Twoje potrzeby, wypełniając poniższy formularz: 

bit.ly/SpectrumBRIEF

JAK WYGLĄDA CAŁY PRZEBIEG WSPÓŁPRACY

PRZY REALIZACJI STRONY WWW?

 

1. Tworzymy wspólnie BRIEF, czyli krótką charakterystykę i założenia Twojej strony internetowej. Przede wszystkim istotne jest abyśmy ustalili:

  1. CEL STRONY INTERNETOWEJ
  2. OKREŚLENIE GRUPY DOCELOWEJ
  3. KOLORYSTYKĘ I SPÓJNOŚĆ Z WIZERUNKIEM FIRMY
  4. WYSZCZEGÓLNIENIE OFERTY I WSKAZANIE ATUTÓW FIRMY
  5. USTALENIA TECHNOLOGIE I MODUŁY NA STRONIE WWW (np. czat, formularze i kanały społecznościowe)

 

2. Zgodnie  ustaleniami przygotowujemy umowę wraz z wyceną oraz FV.

 

3. Następnie zabieramy się do pracy i przygotowujemy interaktywny projekt Twojej strony internetowej zgodnie z umową. W ciągu 7 dni otrzymujesz działający projekt wraz z dostępem do CMS. W ciągu 3 dni zapoznajesz się z nim i albo akceptujesz go albo wskazujesz elementy do poprawki. W przypadku braku zgłoszeń w tym terminie przyjmujemy, że projekt jest idealny i działamy dalej.

 

4. Po akceptacji projektu zajmujemy się wprowadzaniem przesłanych lub zamówionych dodatkowo treści na stronę, wykonaniem wersji mobilnej strony oraz integracją z ustalonymi kanałami. Podpinamy Google Analytics i pozostałe moduły oraz umieszczamy stronę pod wskazanym adresem. Jeżeli potrzebujesz, to tworzymy dla niego także skrzynki mailowe, którymi będziesz zarządzał.

 

Całość procesu wizualnie przedstawia poniższa infografika:

 

 

 

KIEDY STRONA WWW JEST GOTOWA NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ TYLKO PRZYSPIESZAMY I WSKAZUJEMY JAKIMI SPOSOBAMI MOŻESZ DOTRZEĆ DO SWOJEJ GRUPY DOCELOWEJ, A JEŻELI POTRZEBUJESZ POMOCY, TO ROZPOCZYNAMY WSPÓŁPRACĘ W KWESTIACH MARKETINGU INTERNETOWEGO.

 

Strona internetowa jest podstawą skutecznego działania firmy w Internecie. Prócz tego, że ma być wizytówką firmy w sieci, to powinna mieć określone cele do spełnienia. Nikt nie otwiera własnej firmy tylko dla samego faktu jej posiadania, prawda? Podobnie rzecz ma się ze stroną internetową, która jest narzędziem biznesowym. 

Kolejnymi kluczowymi kwestiami są jej funkcjonalność, wygląd i użyteczność. Tworząc stronę na potrzeby firmy musimy patrzeć na nią z punku widzenia odbiorcy. Inaczej tworzymy sztukę dla sztuki, a efekt biznesowy rozminie się z rzeczywistością.

 

 

Strony internetowe wykonywane przez nas nie robią fikołków.

 

Spełniają określone cele biznesowe, dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Przede wszystkim stawiamy na prostotę, funkcjonalność i łatwość obsługi strony internetowej. Szukaliśmy uniwersalnego rozwiązania, z którego mogliby korzystać wszyscy przedsiębiorcy, bez względu na branżę i umiejętności programistyczne.

 

Boisz się, że nie będziesz w stanie obsługiwać strony internetowej, bo nie jesteś programistą lub nie miałeś nigdy z tym do czynienia?

 

Znaleźliśmy na to rozwiązanie! Pomyśl, że Twoja strona będzie miała CMS (system zarządzania treścią) tak intuicyjny, że będziesz pod wrażeniem swoich umiejętności. W dodatku cały w języku polskim. Sam będziesz decydować kiedy i jakie treści publikujesz na stronie. Boisz się, że nie będziesz w stanie obsługiwać strony internetowej? Nic się nie martw. CMS, który oddamy w Twoje ręce ma podzielony dostęp na Redaktora, czyli osobę odpowiedzialną tylko za wprowadzanie treści, grafik i artykułów (tutaj nie masz wpływu na elementu budowy strony, więc niczego nie popsujesz) oraz na Administratora/Webmastera, który ma jednocześnie uprawnienia Redaktora, a także wpływa na wszystkie elementy programistyczne strony. Dzięki temu nie tylko będziesz w stanie zarządzać stroną, ale także możesz ją rozbudować, zmienić i w pełni zarządzać bez znajomości języków programowania. W dodatku każdy element na stronie możesz przesunąć, powiększyć lub dowolnie zmodyfikować. Parafrazując Alberta Einsteina:

 

Kodowanie zabierze Cię z punktu A do B,

wyobraźnia zabierze Cię wszędzie...

 

Oddana Tobie strona internetowa będzie w pełni użyteczna również na urządzeniach mobilnych. Prócz wersji desktopowej (wyświetlanej osobom na monitorach) otrzymasz również wersję na smartphony, która będzie kierowana dla osób odwiedzających Twoją witrynę z poziomu telefonu. Dlaczego takie rozwiązanie? Użytkownicy mobilni odrobinę różnią się od osób spoglądających na większe ekrany monitorów - poświęcają mniej czasu na interakcję ze stroną i szybko potrzebują odpowiedzi na pytanie, które skierowało ich na Twoją stronę. Tym samym treści, które prezentujesz na stronie www muszą być do tego dopasowane. Dzięki osobnemu zarządzaniu treścią na desktop i mobile, sam decydujesz, co trafia do wszystkich, a co tylko do wybranej grupy!

 

Jeżeli wolisz, abyśmy sami obsługiwali Twoją stronę, którą wykonamy, to jak najbardziej jest taka możliwość. Możemy wówczas wprowadzać wszelkie treści, jakie nam podeślesz (np. z targów branżowych, nowości w Twojej firmie lub z relacji z wydarzenia) albo tworzyć je specjalnie dla Ciebie. Wszystko zależy od ustalonych celów i Twoich decyzji.

tel. 798-494-699

Nasi Partnerzy, Twoja Moc! 

 

Zostaw nam swojego maila, potwierdź zapis i otrzymaj bezpłatnie Pakiet Spectrum!

Wszelkie prawa zastrzeżone. SPECTRUM MARKETING © 2016 Polityka prywatności dostępna tutaj

 

kamil@spectrum-marketing.pl

+48 798-494-699

Imię
Twój e-mail
ZAPISUJĘ SIĘ DO NEWSLETTERA
ZAPISUJĘ SIĘ
ZAPISUJĘ SIĘ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ZAPIS NA NEWSLETTER

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

ZOSTAW NAM SWOJEGO MAILA.

BEZ SPAMU. BEZ PRZYMUSU. ZA TO Z DAWKĄ MARKETINGU I INDYWIDUALNYCH PROPOZYCJI PRZYGOTOWANYCH TYLKO DLA NASZYCH SUBSKRYBENTÓW.